Jdi na obsah Jdi na menu
 


Harmonogram výuky

 T   teoretická část dopravní výchovy ve škole                  

 P   praktická část dopravní výchovy na dopravním hřišti 

 X   jiné akce nebo volna                                              

 

                                      Školní rok 2018 / 2019

   LEDEN

         
 15.úterý              09:00   T  ZŠ Křoví                        
       
       
       

    ÚNOR

     
 1.    prázdniny  
       
       
       
       
       

   BŘEZEN

     
 4.-10.    prázdniny  

    DUBEN

     
 3. středa       7:25  T  ZŠ Křižanov  
 5.pátek         8:00  T  ZŠ VM Školní     4.A B.  50
 8.pondělí       7:40  T  ZŠ Bory  
 9.úterý              9:00  P  ZŠ Velká Bíteš 4.A  22
 10.středa          9:00  P  ZŠ Velká Bíteš  4.C  18
 11. čtvrtek    jiná činnost  
 12.pátek     8:00 a 10:00  T  ZŠ Velká Bíteš 4.A.B.C.D.   86
 15.pondělí      
 16.úterý  P  ZŠ Bory  
 17. středa  P  ZŠ Velká Bíteš  4.D.  22
 18.-19. čtvrtek, pátek    prázdniny a svátek  
 22. pondělí       svátek  
 23. úterý            8:00  P  ZŠ Pavlínov  14
 24. středa      
 25.čtvrtek      
 26. pátek      
 29. pondělí  T  Osová Bitýška  31
 30.úterý            8:30  P  ZŠ Křoví  10+12

   KVĚTEN

     
 1. středa    svátek  
 2.čtvrtek  P  Osová Bitýška  31
 3. pátek    8:00  T  ZŠ V.M. Oslavická 4.A.B.   48
 6. pondělí    jiná činnost  
 7. úterý   8:00  P  příprava na soutěž  
 8. středa    svátek  
 9. čtvrtek      
 10. pátek    soutěž  
 13. pondělí   8:00 a  10:00  P 3ZŠ VM Školní  4.A.  a  B.  
 14.úterý       
 15.středa      
 16.čtvrtek      
 17.pátek      8:00 a 10:00  P  ZŠ Měřín  4.A. B.  52
 20.pondělí      
 21.úterý      
 22.středa       
 23.čtvrtek    jiná činnost  
 24. pátek    9:00  P  ZŠ Velká Bíteš  4.B.  22
 27. pondělí      
 28. úterý    8:00  P  MŠ Lavičky  
 29.středa      
 30.čtvrtek    jiná činnost  
 31.pátek    jiná činnost  

    ČERVEN

     
 3. pondělí  T  ZŠ Mostiště  
 4. úterý     jiná činnost  
 5. středa  9:00  P  ZŠ Bohdalec  17
 6.čtvrtek     Krajské kolo soutěže  
 7.pátek      9:00  P  ZŠ Mostiště  
 10      
 11      
 12 středa  9:15   P  MŠ Moravec  21
 13 čtvrtek 8:00  a  10:00  P  ZŠ VM Oslavická 4.A.B.  48
 14.pátek   8:30 a 10:15  P  ZŠ VM Sokolovská  4.A.B.  
 17      
 18 úterý  P  ZŠ Křižanov  
 19 středa      8:00  P  ZŠ Netín  9
 20      
 21      
 24.pondělí    16:15  P MŠ Mostiště  5
 25.úterý   8:00, 10:00  P  ZŠ Oslavická  3.A.  3.B.  45
 26.středa   9:00  P  ZŠ Ruda  
 27.čtvrtek     8:15  P  MŠ Vídeň  18
 28